تدریس موسیقی با پلتفرم هنـــــــــرآمــــــــــــوز

هنــــرآمـــــوز به عنوان نخستین و تنها سامانه ی تخصصی معرفی آنلاینِ استادِ خصوصیِ موسیقی ، برای هر مدرس ، یک آموزشگاه مجازی خصوصی و شخصی با تمام امکانات مورد نیاز است .

از جمله ی این امکانات می توان به زیرساخت های فنی ، نیروهای انسانی ، پشتیبانی ، مالی ، تبلیغات ، اطلاع رسانی و … اشاره کرد .

تمام این خدمات به رایگان در اختیار مدرسین است تا به دور از دغدغه های فوق به آموزش تخصص خود بپردازند

work1
work2

تدریسِ تخصص خود را در پلتفرم هنـــــرآمــــوز پایه گذاری کنید

 • زمان های مورد نظر خود جهت تدریس را مشخص کند
 • رزومه ، افتخارات تحصیلی و کاری ، سطح علمی و توانمندی خود را بنویسد ویدئوهایی از شیوه ی آموزش و توانایی اجرایی خود بارگذاری کند
 • حق التدریس خود را تعیین نماید
 • آماده ی پذیرش هنرجو و تدریس خصوصی به صورت آنلاین و یا حضوری باشد
 • دوره های آموزشی کوتاه یا بلند مدتِ خصوصی یا گروهی آنلاین تا 300 نفر همزمان هنرجو تعریف و برگزار نماید. ( بزودی )
 • مسترکلاس های تخصصی و یا وبینارهای آنلاین تعریف و برگزار نماید. ( بزودی )
 • در پلتفرم هنـــرآمــوز و بر بستر آموزش آنلاین ، امکان پذیرش هنرجو از سراسر کشور و حتی اقصی نقاط جهان فراهم است . مدرسین گرانقدر با صرفه جویی در وقت خود و بدون حضور فیزیکی به برگزاری کلاس های خصوصی خود خواهند پرداخت

امکانات ویژه ی پلتفرم هنــــرآمــــوز برای مدرسین

work3

پروفایل اختصاصی

 • امکان درج مشخصات ، رزومه و معرفی مدرس
 • کیف پول مجازی
 • تعریف کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی
 • امکان تعیین زمان های مورد نظر جهت پذیرش هنرجو و مدیریت کلاسها
 • تعریف کلاس های آنلاین ، حضوری و اینتر اکتیو
 • امکان درج ویدئوی کوتاه از معرفی مدرس و نمایش تسلط او بر تخصص مورد آموزش خود
 • امکان درج ویدئو های بلند و کوتاه آموزشی در پروفایل اختصاصی و وبلاگ پلتفرم
work4

معرفی هنرجویان جدید

روزانه هنرجویان ، خانواده ها و علاقه مندان بسیاری بدنبال یافتن سوالات خود هستند . سوالاتی همچون ؛ بهترین استاد خصوصی موسیقی کیست ؟ بهترین ساز برای یادگیری موسیقی چیست ؟ مناسب ترین قیمت تدریس خصوصی موسیقی چه مقدار است ؟ آنها برای یافتن پاسخ مناسب ، در گوگل جستجو می کنند. با توجه به تخصصی بودن سایت هنـــرآمــــوز ، وارد سایت شده و برای انتخاب بهترین اساتید موسیقی و دوره های آموزشی مفید اقدام می کنند .

work5

دوره ها و کلاس های گروهی (بزودی )

امکان تعریف و فروش دوره های آموزشی آفلاین ، برگزاری کلاس های گروهی آنلاین و سمینارهای – وبینار . آموزشی آنلاین برای هر مدرس به صورت مجزا فراهم می باشد

work6

پشتیبانی

تیم پشتیبانی هنـــرآمـــــوز 24 ساعته در کنار مدرسین گرانقدر خواهند بود تا بدون دغدغه ی مشکلات فنی و با آرامش کامل به آموزش خود بپردازند.

 • پلتفرم هنـــــرآمــــوز چیست و چه کاری انجام می دهد ؟

  هنــــرآمــــوز سامانه ی آنلاینِ صفر تا صد آموزش موسیقی است . امکان انتخابِ بدون واسطه و آسانِ مدرس خصوصی آموزش موسیقی در هنرآموز فراهم است . همچنین این پلتفرم ، بستر آنلاینِ حضورِ برترین مدرسین آموزش موسیقی از سراسر ایران است . در هنرآموز هنرجویان به سادگی مدرس مورد نظر خود را جستجو و برای شروع آموزش خصوصی و نیمه خصوصی یا دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین با اون اقدام می کنند .

 • چطور می توانم به عنوان یک مدرس در هنرآموز حضور داشته باشم ؟

  پس از ثبت نام و وارد کردن کد امنیتی یا رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید نسبت به تکمیل موارد خواسته شده در پروفایل اقدام کنید کلاس های خصوصی یا دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین تعریف کنید زمان های خالی خود برای پذیرش هنرجو را تعیین کنید توکن ( لینک ) یکتای پروفایل خود را دریافت و در شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید پس از تکمیل موارد خواسته شده ، پروفایل شما توسط هنرآموز بررسی و تایید خواهد شد و جهت معرفی به هنرجویان نمایش داده می شود .

 • برای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی در پلتفرم هنرآموز باید هزینه ای پرداخت کنم ؟

  خیر . هیچ هزینه ای از مدرس جهت حضور و ثبت نام و برگزاری کلاس و جذب هنرجو و ... در پلتفرم هنرآموز اخذ نخواهد شد و تمام درآمد و شهریه های دریافتی از هنرجویان به حساب مدرس واریز خواهد شد .

 • در چند رشته ی آموزش موسیقی می توانم تدریس کنم ؟

  برای برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی ، محدودیت انتخاب 5 رشته ی موسیقی است ( به طور مثال : پیانو – تئوری موسیقی – سلفژ – آهنگسازی – کیوبیس ) ، اما برای دوره های آفلاین و آنلاین ( بزودی ) و یا وبینارها و مسترکلاس های تخصصی ( بزودی ) ، محدودیتی در تعداد و عنوان های آموزشی وجود ندارد .

 • در شروع کار ، پروفایل من در هنــــرآمــــوز چطور تایید خواهد شد ؟

  پس از ارسال مدارک و با توجه به رزومه و اسناد ارسالی ، تجارب تدریس و تحصیلات مرتبط دانشگاهی یا آموزشگاهی و … پروفایل شما تایید خواهد شد. در آینده هر پروفایل قابلیت ارتقاء و یا نزول سطح با توجه به نظرات هنرجویان را خواهد داشت .

 • چگونه خودم را به هنرجویان معرفی کنم ؟

  در پروفایل شخصی ، شما امکان درج عکس و مشخصات فردی ، رزومه ی کاری ، سوابق تحصیلی ، تجارب آموزشی و افتخارات را خواهید داشت . در کنار آن با آپلود دو قطعه ویدئو از خود ، به صورت کاملا مستقیم و قابل باور با هنرجویان رو در رو گفتگو می کنید. با اینکار درصد انتخاب شدن خود را افزایش می دهید . ویدئوی معرفی من چه ویژگی های داشته باشد ؟ زمان ویدیو : بین 2 تا 3 دقیقه مناسب است . محتوای ویدئو : چنانچه مدرس ساز یا آواز هستید پیشنهاد می کنیم ابتدا چند ثانیه کوتاه هنرنمایی کنید . سپس به معرفی خود و روش تدریس یا تجارب با ارزشتان بپردازید. کیفیت صدا و تصویر : تجربه ثابت کرده کیفیت خوب صدا و تصویر در معرفی ، تاثیر زیادی در انتخاب مدرس از طرف هنرجو دارد . مکان فیلمبرداری : پیشنهاد می شود محل تصویربرداری اتاق تمرین ، استودیو یا محل کار نسبتا آکوستیک شده ی مدرس باشد. پوشش : جهت حضور جلوی دوربین می بایست طبق عرف و قوانین کشورمان ایران پوششی مناسب برگزیده شود .

 • تدریس من به صورت حضوری خواهد بود یا آنلاین ؟

  هر دو صورت امکان پذیر است ... با توجه به گستردگی بازار تدریس آنلاین و امکان جذب هنرجو از سراسر ایران و حتی خارج از ایران ، تاکید ما فعالیت و تمرکز مدرسین بر روی آموزش خصوصی و نیمه خصوصی به صورت آنلاین است . اما این امکان هم فراهم است که مدرس تعیین کند به صورت حضوری در محل شاگرد یا در منزل مدرس و یا در دفتر کار مدرس نیز هنرجو می پذیرد و می تواند در پروفایل خود اطلاع رسانی کند

 • من در تهران نیستم آیا امکان حضور به عنوان مدرس در هنـــرآمـــوز را دارم ؟

  بله ... مدرسین محترم از سراسر ایران و حتی خارج از ایران می توانند در هنــــرآمــــوز حضور داشته باشند . با توجه به امکان جستجوی مدرس بر اساس کشور و شهر محل سکونت ، هنرجویان می توانند برای کلاس های خصوصیِ حضوری ، مدرس مورد نظرشان را در نزدیک ترین نقطه به خود پیدا کنند .

 • زمان کاری و تدریس من در سایت هنـــــرآمــــوز چگونه است ؟

  روزها و ساعات تدریس در هنــــرآمــــوز به انتخاب مدرس است و از قبل توسط خود ایشان تعریف و در معرض انتخاب هنرجویان قرار می گیرد .این ساعات تعریف شده ، همیشه برای مدرس قابل کم یا زیاد شدن است .

 • کلاس های رزرو شده ی هنرجو با من تمام شده ، برای ادامه ی کلاس ها باید چه اقدامی کنم ؟

  مدرس فقط راهنمایی می کند تا هنرجو از طریق سایت نسبت به رزرو مجدد کلاس بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز اقدام نموده و شهریه کلاس را از طریق درگاه بانکی سایت پرداخت نماید .

 • مدت زمان هر جلسه تدریس من چقدر باید باشد ؟

  مطابق عرف آموزش موسیقی در ایران ، مدت زمان کلاس های موسیقی ۳۰ دقیقه و هفته ای یک جلسه برای کلاس خصوصی تک نفره است . اما با توجه به نوع تخصص ، رشته ی مورد تدریس و تعداد هنرجو در کلاس ( با توجه به خصوصی یا نیمه خصوصی بودن ) ، مدرس می تواند مدت زمانِ طول یک جلسه تدریس خود را بدلخواه تعیین نماید .

 • آیا می توانم زمانِ کلاسِ رزرو شده را تغییر داده یا آن را لغو کنم ؟

  کلاس رزرو شده می تواند تا ۱۲ ساعت مانده به شروع کلاس و در شرایط اضطراری توسط مدرس لغو یا با هماهنگی هنرجو به وقت دیگری موکول شود . در صورتی که کمتر از 12 ساعت به شروع کلاس مانده باشد ، امکان لغو مستقیم کلاس توسط مدرس وجود ندارد و این کار باید توسط پشتیبانی پلتفرم انجام شود . در هر صورت پس از لغو ، شهریه پرداختی کلاس لغو شده به حساب هنرجو بازگردانده خواهد شد . در نظر داشته باشید لغو کلاس منجر به درج امتیاز منفی در سابقه ی پروفایل مدرس می شود ( امتیازهای منفی باعث نمایشِ کمترِ پروفایل مدرس به هنرجویان جدید و در رده های پایین تر خواهد شد )

 • در صورتی که کلاس از طرف هنرجو لغو یا زمان آن تغییر داده شود ، دستمزد مدرس چگونه محاسبه می شود ؟

  هنرجو جهت لغو کلاس و در شرایط اضطراری تا 12 ساعت مانده به شروع آن کلاس فرصت دارد . در صورت لغو کلاس توسط هنرجو در کمتر از 12 ساعت مانده به شروع ، 10 درصد از مبلغ آن جلسه بابت جریمه ی کنسلی کسر و به کیف پول مدرس منتقل خواهد شد . در صورت لغو کلاس توسط هنرجو در کمتر از 5 ساعت مانده به شروع ، 30 درصد از مبلغ آن جلسه بابت جریمه ی کنسلی کسر و به کیف پول مدرس منتقل می گردد .

 • آیا اولین جلسه ی کلاس با هنرجوی جدید رایگان خواهد بود ؟

  خیر . مدرس به صورت اختیاری در هنگام تکمیل پروفایل خود تعیین می کند که چنانچه هنرجو در جلسه ی اول از کلاس و نحوه ی تدریس و یا هر مورد دیگری اعلام نارضایتی کند ، آن جلسه آزمایشی منظور گردد . هزینه ی پرداخت شده نیز به کیف پول هنرجو بازگردانده خواهد شد . ضمناً این بازگشت وجه به هیچ عنوان شامل کلاس حضوری برگزار شده در منزل هنرجو نمی شود .

 • اگر هنرجو در زمان شروع کلاس حاضر نشد ، مدرس باید چکار کند ؟

  چنانچه بیش از ده دقیقه از شروع کلاس گذشت و هنرجو در کلاس حاضر نشد ، مدرس می بایست به اطلاع پشتیبانی سایت برساند . تا با هنرجو تماس بگیرند و در نهایت اگر 15 دقیقه از زمان کلاس گذشت و باز هم هنرجو وارد کلاس نشد ، آن جلسه برگزار شده لحاظ می گردد . مدرس می تواند از کلاس خارج تا هزینه ی کامل آن جلسه به کیف پول او واریز گردد .

 • حق التدریس کلاس های برگزار شده چگونه به من پرداخت می شود ؟

  مدرسین در پروفایل خود کیف پول خواهند داشت ، بلافاصله پس از برگزاری هر جلسه کلاس ، مبلغ آن به کیف پول واریز خواهد شد . مدرس هر زمان که مایل باشد می تواند درخواست تسویه حساب کند و در آنصورت مبالغ جمع شده در کیف پول ، به حساب شبا ایشان واریز می گردد .

 • آیا امکان مشاهده ی سوابق کلاس های برگزار شده و جزئیات مالی را دارم ؟

  بله در پنل پروفایل مدرس ، سوابق شاگردها ، کلاس های برگزار شده و دریافت و پرداخت های مالی مدرسین در دسترس و قابل مشاهده است .

 • زمان برگزاری کلاس به وقت محلی هنرجو است یا مدرس ؟

  کلیه کلاس های آنلاین مطابق ساعت رسمی کشور ایران برنامه ریزی و برگزار می گردد .

 • کلاس اینتر اکتیو چیست ؟

  کلاس های اینتر اکتیو نوعی از کلاس های غیرحضوری و آنلاین تعاملی است که مدت دار نامیده می شود شیوه ی برگزاری این کلاس ها به اینصورت است که مدرس در روز و ساعت مورد نظر ، درس و تمرین های مربوط به جلسه ی حاضر را به صورت صوتی و تصویری بارگذاری می کند و هنرجو نیز پس از دانلود آن درس ، تا جلسه ی بعد ، فرصت تمرین و یادگیری دارد ضمنا هنرجو امکان پرسش سوال و ارسال صوتی - تصویری یا فایل PDF تمرین و اجراهای خود را در طول هفته خواهد داشت این کلاس ها برای مدرسینی که در لحظه و در کلاس های آنلاین تمرکز پایین تری برای تدریس دارند و یا بدلیل مشغله ی کاری فرصت حضور آنلاین در تایم مشخص را ندارند ، بسیار مفید و کاربردی است .

 • چگونه بفهمم هنرجوی جدید به من معرفی شده است ؟

  بعد از اینکه هنرجویی شما را به عنوان مدرس انتخاب کرد ، پروفایل شما آپدیت شده و اطلاعات هنرجو و زمان های مورد نظر وی برای برگزاری کلاس در آن درج می گردد ، ضمن اینکه با پیامکی از سوی سایت این انتخاب به اطلاع شما خواهد رسید .

 • آیا می توانم پروفایل خودم را در فضای مجازی اطلاع رسانی و تبلیغ کنم ؟

  بله . پروفایل شما به منزله ی آموزشگاه شخصی شماست ، بعد از تایید پروفایل ، یک لینک یکتا در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از دوستان ، آشنایان ، طرفداران و شاگردانتان دعوت کنید برای ثبت نام و رزرو کلاس خصوصی ، نیمه خصوصی ، آنلاین یا حضوری با شما ، به صفحه ی اختصاصی تان در هنـــــرآمــــوز مراجعه و اقدام نمایند . مدرس می تواند هنرجویان قدیمی و قبلی خود را نیز به پلتفرم دعوت کند و با امکاناتی گسترده و کاربردی ادامه ی آموزش ایشان را مدیریت و رهبری کند.

 • شرایط قطع همکاری با پلتفرم هنرآموز ؟

  در صورت عدم تمایل به ادامه ی فعالیت پروفایلتان در پلتفرم هنرآموز ، تنها با یک درخواست ، ظرف ۲۴ ساعت با شما تسویه حساب خواهد شد.

 • کلاس های آنلاین را کجا باید برگزار کنم ؟

  این امکان نیز فراهم شده ، تا مدرسین بتوانند در بستر آنلاین مورد علاقه خود ( اسکایپ ، واتساپ ، تلگرام ، زوم و ... ) کلاس های آنلاین را برگزار کنند و در عین حال از تمام امکانات مدیریتی پلتفرم هنرآموز مثل تاریخچه ی برگزاری کلاس های برگزار شده ، درحال برگزاری و یا لغو شده ، گزارش های متنوع امورمالی ، پشتیبانی کلاس ها و ... استفاده نمایند .

 • چه امکاناتی معمولا در کلاسِ آنلاین در اختیار مدرس است ؟

  در کلاس درسِ آنلاین ( بسترهایی همچون زوم ، اسکایپ ، اسکای روم و ... مدرس با استفاده از امکانات زیر علاوه بر ارتباط صوتی و تصویریِ دوطرفه ، قادر خواهد بود نهایت کیفیت یک کلاس درس مفید را برای هنرجو فراهم کند : تخته وایت برد مجازی : جهت یادداشت نکات مهم ، ایجاد پنج خط حامل و نت نویسی ، رسم اشکال هندسی و… با امکان ذخیره کردن محتوای تخته اشتراک دسکتاپ : جهت اشتراک محیط دسکتاپ مدرس و نمایش صفحات وب و … نمایش اسلاید : نمایش فایل های پی دی اف ، پاورپوینت ، عکس و … به هنرجویان پخش فایل های صوتی و تصویری : مدرس می تواند از قبل از شروع کلاس با توجه به موضوع تدریس خود ، نمونه های فیلم و موسیقی بارگذاری نماید . و در حین برگزاری کلاس برای هنرجو پخش نماید . اشتراک فایل : مدرس می تواند پیش از شروع کلاس فایل هایی با فرمت های مختلف مثل PDF ‘ JPEG ‘ Zip و … مانند جزوات آموزشی ، تمرینی ، نت و پارتیتور بارگذاری کرده تا هنرجویان امکان دانلود آن را داشته باشند .

 • سرعت اینترنت مورد نیاز من برای برگزاری کلاس آنلاین چه مقدار باید باشد ؟

  برای برگزاری یک کلاس آموزشی آنلاین کافی است مدرس ، سرعت لازم اینترنت جهت تدریس را فراهم کند . این سرعت متناسب با امکانات مورد استفاده در کلاس مانند صدا، تصویر و دسکتاپ بین 5 KB/s تا 50 KB/s متغیر خواهد بود. به بیان دیگر حداقل اینترنت ADSL 128 کافی است . دقت داشته باشید برای ارائه محتوا سرعت آپلود اهمیت دارد .

 • برای برگزاری کلاس آنلاین به چه ابزاری نیاز دارم ؟

  می توانید با لپ تاپ ، کامپیوتر مجهز به وبکم و هدست ، گوشی تلفن یا تبلت کلاس درس خود را برگزار کنید. اما پیشنهاد ما این است که شما به عنوان مدرس و برگزار کننده ی جلسه بهتر است با لپ تاپ وارد شوید . اینگونه از تمام امکانات در اختیار و مدیریت بهینه ی جلسه استفاده میکنید . ولی در مواقع ضروری استفاده از دیگر دستگاه ها نیز بلامانع است .

 • کدام مرورگرها برای برگزاری کلاس آنلاین مناسب است ؟

  مرورگرهای مورد تایید و قابل اعتماد برای برگزاری کلاس آنلاین ، گوگل کروم و فایرفاکس است. مدرس می بایست پیش از شروع کلاس از بروز بودن ( آپدیت ) مرورگر خود اطمینان حاصل کرده باشد .

 • آیا اجازه ضبط صوتی و تصویری کلاس آنلاین و پخش آن را دارم؟

  مشروط ... کلاس های برگزار شده یک توافق دو جانبه بین هنرجو و مدرس است که انتشار محتوای آن بدون رضایت طرفین غیرقابل قبول و تخلف است .